Αρχική Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων Διαδικτυακό σεμινάριο με θέμα την παγίδευση και το εμπόριο άγριων πουλιών

Διαδικτυακό σεμινάριο με θέμα την παγίδευση και το εμπόριο άγριων πουλιών
Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2020 13:07

Oι Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής, Γ΄ Αθήνας, Πειραιά και Ανατολικής Αττικής, μέσω των Υπευθύνων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, σε συνεργασία με την Ελληνική Ορνιθολογική Εταιρεία, διοργανώνουν διαδικτυακό σεμινάριο σύμφωνα με το επισυναπτόμενο Πρόγραμμα τη Δευτέρα 9 Νοεμβρίου ώρες 17:00-19:30 με θέμα:

«Λέξεις και πράξεις που δίνουν φτερά»

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί των παραπάνω Διευθύνσεων Εκπαίδευσης μπορούν να υποβάλουν δήλωση μέχρι την Παρασκευή 6 Νοεμβρίου στην παρακάτω φόρμα:

HTTPS://FORMS.GLE/PZ5X3R7N8GETRQXN8

Στη συνέχεια θα ενημερωθούν στα δηλωθέντα e-mail για τον τρόπο σύνδεσης στην διαδικτυακή επιμόρφωση.

Δείτε το αναλυτικό Πρόγραμμα του σεμιναρίου.