Αρχική Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρόσκληση για συμμετοχή σε βιωματικό επιμορφωτικό σεμινάριο με τους «Πράκτορες του Πλανήτη»

Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου 2019 10:31

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Αττικής, δια της Υπευθύνου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, διοργανώνει βιωματικό επιμορφωτικό σεμινάριο με τίτλο:

«Πράκτορες του πλανήτη- Αποστολή: Σώστε τη θάλασσα από τα πλαστικά!»

την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019 και ώρες 16:30 – 19:30 στο 1Ο Δημοτικό Σχολείο Ελευσίνας (Ιάκχου και Παγκάλου).

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί μπορούν να δηλώσουν την επιθυμία παρακολούθησης του σεμιναρίου συμπληρώνοντας μέχρι την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου την ακόλουθη ηλεκτρονική φόρμα:

Περισσότερες πληροφορίες στο έγγραφο της ΔΠΕ Δυτικής Αττικής 7834 ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

Επισυνάπτεται η έγκριση του ΥΠΑΙΘ για το συγκεκριμένο πρόγραμμα ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΥΠΑΙΘ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΩΣΤΕ ΤΗ ΘΑΛΛΑΣΣΑ 2019-20